Základní umělecká škola Šternberk

Základní umělecká škola Šternberk

Základní umělecká škola Šternberk

Základní umělecká škola Šternberk

Základní umělecká škola Šternberk

×

phoca panorama is not installed on your system

Phoca Panorama Error

V pátek 13. dubna 2018 se konalo v ZUŠ Šternberk Krajské kolo Soutěže žáků základních uměleckých škol ve hře na cimbál. Jedinou žákyní, která v této disciplíně reprezentovala naši školu, byla Sofie Nesrstová z cimbálové třídy paní učitelky Miloslavy Pouzalové. Předsedou poroty byl Mgr. art. Branislav Lariš, Ph. D., který působí např. v ZUŠ Prostějov. Všichni porotci se jednohlasně shodli, že Sofie Nesrstová bude reprezentovat naši školu i v kole ústředním, jinak řečeno celostátním, které se bude konat ve dnech 24. - 25. května 2018 v Mikulově. Dodejme, že Sofie Nesrstová studuje kromě cimbálu také hru na klavír u paní učitelky Mgr. Karly Ďubkové.

Nadějné cimbalistce Sofii Nesrstové, její paní učitelce Miloslavě Pouzalové i korepetitorovi Marku Fischerovi gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v Mikulově.